Artistes per ordre alfabètic

Dijous - Divendres - Dissabte - Diumenge - Artistes ordenats per hores - Artistes alfabètic

ArtistaDiaInicioFinalEscenario
A Palo Seko 12 14:45 15:30 ESTERRI ALT └NEU
Agnostic Front 11 18:15 19:15 ESTERRI ALT └NEU
Alpha 13 2:00 3:00 PHUNK CLUB
AlŔ d'Euga 11 13:15 14:00 ESTERRI ALT └NEU
Anne Clarke 11 1:00 2:15 PHUTURE CLUB
Artificial Joyclub 12 18:45 19:30 ESTERRI ALT └NEU
Aterciopelados 12 23:15 0:15 DUCA-2 MUSIC CLUB
Azucarillo Kings 12 3:30 4:30 DUCA-2 MUSIC CLUB
B-Violet 10 15:45 16:45 ESTERRI ALT └NEU
Barricada 10 19:00 20:15 ESTERRI ALT └NEU
Beastie Boys 10 22:00 23:30 ESPOT
Berzas 12 12:00 13:00 ESTERRI ALT └NEU
Bob 10 22:00 0:00 PHANTASY LOUNGUE
Bob Dylan 11 18:00 19:30 ESPOT
Boikot 11 14:30 15:15 ESTERRI ALT └NEU
Borja (TouchÚ) 12 2:00 4:00 PHANTASY LOUNGUE
Brutal Thin 11 17:00 17:45 ESTERRI ALT └NEU
Coco (Nitsa) 11 18:00 20:00 PHANTASY LOUNGUE
Craddle of Filth 10 23:30 0:45 GUINGUETA
Cuatro DÝas 13 2:00 3:00 DUCA-2 MUSIC CLUB
DJ Andy Smith 11 0:00 0:30 ESPOT
DJ Baby G 13 0:00 1:00 PHUTURE CLUB
DJ Baby G 13 2:00 3:00 PHUTURE CLUB
DJ Cajmere 13 4:00 6:00 PHUTURE CLUB
DJ Cam Sound System 12 3:15 6:00 PHUNK CLUB
DJ Dave Angel 12 4:15 6:15 PHUTURE CLUB
DJ Hugo 11 2:15 4:30 PHUTURE CLUB
DJ J. Grau 13 6:00 8:00 PHUTURE CLUB
DJ Jon Carter 11 4:00 6:00 PHUNK CLUB
DJ Josh Wink 11 5:30 8:00 PHUTURE CLUB
DJ Lippo 11 0:00 3:00 PHUNK CLUB
DJ Lippo 10 22:00 23:15 PHUNK CLUB
DJ Mark Ryal 12 1:45 3:15 PHUTURE CLUB
DJ Mark Ryal 12 0:00 1:00 PHUTURE CLUB
DJ Mulletheadz 11 22:00 23:30 PHUNK CLUB
DJ Watch TV 12 23:15 0:00 PHUNK CLUB
DJ Watch TV 12 22:00 22:15 PHUNK CLUB
DJ Yke 12 6:15 8:00 PHUTURE CLUB
DJ Zorra 13 4:00 6:00 PHUNK CLUB
DJ's Motherfuckers 13 3:00 4:00 PHUNK CLUB
DJ's Motherfuckers 13 1:00 2:00 PHUNK CLUB
Daniel y la Quartet de Ba˝o Band 11 2:00 3:00 DUCA-2 MUSIC CLUB
Dave Matthews Band 12 23:00 0:15 GUINGUETA
Deep Purple 12 18:30 20:30 ESPOT
Dust Junkies 12 20:00 21:00 ESTERRI ALT └NEU
E-Dancer Live feat. Kevin Saunderson 11 4:30 5:30 PHUTURE CLUB
Easy 10 23:15 0:00 PHUNK CLUB
EjectÚs 12 21:30 22:30 ESTERRI ALT └NEU
El Combo Linga 12 2:00 3:00 DUCA-2 MUSIC CLUB
Embrace 10 20:45 22:00 ESTERRI ALT └NEU
Escarabajos 11 19:45 20:30 ESTERRI ALT └NEU
Exotica Club 10 18:00 20:00 PHANTASY LOUNGUE
Flauters 10 13:15 14:00 ESTERRI ALT └NEU
Forehead Fingers 12 17:15 18:00 ESTERRI ALT └NEU
Fra (Nitsa) 13 4:00 6:00 PHANTASY LOUNGUE
Funkmaster G 12 22:00 0:00 PHANTASY LOUNGUE
Garbage 10 18:00 19:30 GUINGUETA
Ginebra 11 0:00 2:00 PHANTASY LOUNGUE
Glaucs 11 16:00 17:00 ESPOT
Green Velvet 13 3:00 4:00 PHUTURE CLUB
Guille (Advanced Music) 12 0:00 2:00 PHANTASY LOUNGUE
HD Substance 13 1:00 2:00 PHUTURE CLUB
Habana Abierta 11 23:30 0:30 DUCA-2 MUSIC CLUB
Hamlet 11 2:15 3:30 GUINGUETA
Iggy Pop 12 21:15 22:30 ESPOT
Illyan (Satelite K) 10 20:00 22:00 PHANTASY LOUNGUE
In Extremis 12 16:30 17:15 GUINGUETA
In the Dark 10 14:30 15:15 ESTERRI ALT └NEU
Jarana 12 19:15 20:30 DUCA-2 MUSIC CLUB
Javier Navines (Octopussy) 13 2:00 4:00 PHANTASY LOUNGUE
Juanjo (Teen Marcianas) 11 16:00 18:00 PHANTASY LOUNGUE
Kilian (Nitsa) 10 16:00 18:00 PHANTASY LOUNGUE
Killer Barbies 12 2:15 3:30 GUINGUETA
Komando Moriles 11 12:00 12:45 ESTERRI ALT └NEU
Kosmos (Vanguard) 11 4:00 6:00 PHANTASY LOUNGUE
Ktulu 12 1:00 2:00 ESTERRI ALT └NEU
La Cabra Mecßnica 11 19:45 20:45 DUCA-2 MUSIC CLUB
Lan'n'Busto 11 23:30 0:30 GUINGUETA
Les Rythmes Digitales 11 3:00 4:00 PHUNK CLUB
Lippo (Easy) 13 0:00 2:00 PHANTASY LOUNGUE
Los Fresones Rebeldes 11 21:30 22:30 ESTERRI ALT └NEU
Los Petersellers 11 2:15 3:30 ESTERRI ALT └NEU
Love of Lesbian 9 21:00 21:45 ESTERRI ALT └NEU
Lui (Disco 2000) 12 4:00 6:00 PHANTASY LOUNGUE
Luke Slatter Freek Funk 12 3:15 4:15 PHUTURE CLUB
LÝdia Pujol i SÝlvia Comes 10 20:45 22:15 DUCA-2 MUSIC CLUB
Mamß Ladilla 11 15:45 16:30 ESTERRI ALT └NEU
Marc (Octopussy) 11 22:00 0:00 PHANTASY LOUNGUE
Marta MÚndez 10 23:30 0:30 DUCA-2 MUSIC CLUB
Modernstylers 12 20:00 22:00 PHANTASY LOUNGUE
Mojinos EscozÝos 10 0:30 2:30 ESTERRI ALT └NEU
Mousedown 12 16:00 18:00 PHANTASY LOUNGUE
Napalm Death 12 23:00 0:00 ESTERRI ALT └NEU
Natural Born Chillers 13 0:00 1:00 PHUNK CLUB
NelĚlo y La Banda del Zoco 11 20:45 22:00 GUINGUETA
Neurastenia 12 13:30 14:15 ESTERRI ALT └NEU
Nick Cave & The Bad Seeds 12 0:30 2:00 ESPOT
Nosotrńsh 10 23:45 0:30 ESTERRI ALT └NEU
Nunca Jamßs 10 12:00 12:45 ESTERRI ALT └NEU
Passi 10 20:30 22:00 PHUTURE CLUB
Portishead 11 0:30 2:00 ESPOT
Pulp 10 19:30 20:45 ESPOT
Raimundos 11 23:00 0:30 ESTERRI ALT └NEU
Red Snapper 11 23:30 0:30 PHUNK CLUB
Richie Sambora 13 0:15 1:45 ESPOT
Robert X 11 2:00 4:00 PHANTASY LOUNGUE
Rosendo 11 21:45 23:30 ESPOT
Shakira (Wah Wah) 12 18:00 20:00 PHANTASY LOUNGUE
Slayer 10 20:30 21:45 GUINGUETA
Sobrinus 10 17:30 18:30 ESTERRI ALT └NEU
Stratovarios 12 2:45 4:00 ESTERRI ALT └NEU
TV People 12 22:15 23:15 PHUNK CLUB
The Corrs 12 19:15 20:45 GUINGUETA
The Rivertones 11 3:30 4:30 DUCA-2 MUSIC CLUB
Tijuana No 13 1:00 2:15 ESTERRI ALT └NEU
Tito (Octopussy) 11 20:00 22:00 PHANTASY LOUNGUE
Undrop 9 22:30 23:15 ESTERRI ALT └NEU
Way Out 12 1:00 1:45 PHUTURE CLUB
Whiskyn's 12 16:00 16:45 ESTERRI ALT └NEU
World Cup (Final live en vÝdeo) 12 21:00 23:00 DUCA-2 MUSIC CLUB
World Cup (partido consolaciˇn) 11 21:00 23:00 DUCA-2 MUSIC CLUB