Artistes ordenats per hores

Dijous - Divendres - Dissabte - Diumenge - Artistes ordenats per hores - Artistes alfabètic

ArtistaDiaInicioFinalEscenario
Love of Lesbian 9 21:00 21:45 ESTERRI ALT └NEU
Undrop 9 22:30 23:15 ESTERRI ALT └NEU
Mojinos EscozÝos 10 0:30 2:30 ESTERRI ALT └NEU
Nunca Jamßs 10 12:00 12:45 ESTERRI ALT └NEU
Flauters 10 13:15 14:00 ESTERRI ALT └NEU
In the Dark 10 14:30 15:15 ESTERRI ALT └NEU
B-Violet 10 15:45 16:45 ESTERRI ALT └NEU
Kilian (Nitsa) 10 16:00 18:00 PHANTASY LOUNGUE
Sobrinus 10 17:30 18:30 ESTERRI ALT └NEU
Exotica Club 10 18:00 20:00 PHANTASY LOUNGUE
Garbage 10 18:00 19:30 GUINGUETA
Barricada 10 19:00 20:15 ESTERRI ALT └NEU
Pulp 10 19:30 20:45 ESPOT
Illyan (Satelite K) 10 20:00 22:00 PHANTASY LOUNGUE
Passi 10 20:30 22:00 PHUTURE CLUB
Slayer 10 20:30 21:45 GUINGUETA
LÝdia Pujol i SÝlvia Comes 10 20:45 22:15 DUCA-2 MUSIC CLUB
Embrace 10 20:45 22:00 ESTERRI ALT └NEU
DJ Lippo 10 22:00 23:15 PHUNK CLUB
Beastie Boys 10 22:00 23:30 ESPOT
Bob 10 22:00 0:00 PHANTASY LOUNGUE
Easy 10 23:15 0:00 PHUNK CLUB
Marta MÚndez 10 23:30 0:30 DUCA-2 MUSIC CLUB
Craddle of Filth 10 23:30 0:45 GUINGUETA
Nosotrńsh 10 23:45 0:30 ESTERRI ALT └NEU
Ginebra 11 0:00 2:00 PHANTASY LOUNGUE
DJ Andy Smith 11 0:00 0:30 ESPOT
DJ Lippo 11 0:00 3:00 PHUNK CLUB
Portishead 11 0:30 2:00 ESPOT
Anne Clarke 11 1:00 2:15 PHUTURE CLUB
Daniel y la Quartet de Ba˝o Band 11 2:00 3:00 DUCA-2 MUSIC CLUB
Robert X 11 2:00 4:00 PHANTASY LOUNGUE
Hamlet 11 2:15 3:30 GUINGUETA
Los Petersellers 11 2:15 3:30 ESTERRI ALT └NEU
DJ Hugo 11 2:15 4:30 PHUTURE CLUB
Les Rythmes Digitales 11 3:00 4:00 PHUNK CLUB
The Rivertones 11 3:30 4:30 DUCA-2 MUSIC CLUB
Kosmos (Vanguard) 11 4:00 6:00 PHANTASY LOUNGUE
DJ Jon Carter 11 4:00 6:00 PHUNK CLUB
E-Dancer Live feat. Kevin Saunderson 11 4:30 5:30 PHUTURE CLUB
DJ Josh Wink 11 5:30 8:00 PHUTURE CLUB
Komando Moriles 11 12:00 12:45 ESTERRI ALT └NEU
AlŔ d'Euga 11 13:15 14:00 ESTERRI ALT └NEU
Boikot 11 14:30 15:15 ESTERRI ALT └NEU
Mamß Ladilla 11 15:45 16:30 ESTERRI ALT └NEU
Juanjo (Teen Marcianas) 11 16:00 18:00 PHANTASY LOUNGUE
Glaucs 11 16:00 17:00 ESPOT
Brutal Thin 11 17:00 17:45 ESTERRI ALT └NEU
Coco (Nitsa) 11 18:00 20:00 PHANTASY LOUNGUE
Bob Dylan 11 18:00 19:30 ESPOT
Agnostic Front 11 18:15 19:15 ESTERRI ALT └NEU
La Cabra Mecßnica 11 19:45 20:45 DUCA-2 MUSIC CLUB
Escarabajos 11 19:45 20:30 ESTERRI ALT └NEU
Tito (Octopussy) 11 20:00 22:00 PHANTASY LOUNGUE
NelĚlo y La Banda del Zoco 11 20:45 22:00 GUINGUETA
World Cup (partido consolaciˇn) 11 21:00 23:00 DUCA-2 MUSIC CLUB
Los Fresones Rebeldes 11 21:30 22:30 ESTERRI ALT └NEU
Rosendo 11 21:45 23:30 ESPOT
Marc (Octopussy) 11 22:00 0:00 PHANTASY LOUNGUE
DJ Mulletheadz 11 22:00 23:30 PHUNK CLUB
Raimundos 11 23:00 0:30 ESTERRI ALT └NEU
Habana Abierta 11 23:30 0:30 DUCA-2 MUSIC CLUB
Lan'n'Busto 11 23:30 0:30 GUINGUETA
Red Snapper 11 23:30 0:30 PHUNK CLUB
Guille (Advanced Music) 12 0:00 2:00 PHANTASY LOUNGUE
DJ Mark Ryal 12 0:00 1:00 PHUTURE CLUB
Nick Cave & The Bad Seeds 12 0:30 2:00 ESPOT
Way Out 12 1:00 1:45 PHUTURE CLUB
Ktulu 12 1:00 2:00 ESTERRI ALT └NEU
DJ Mark Ryal 12 1:45 3:15 PHUTURE CLUB
El Combo Linga 12 2:00 3:00 DUCA-2 MUSIC CLUB
Borja (TouchÚ) 12 2:00 4:00 PHANTASY LOUNGUE
Killer Barbies 12 2:15 3:30 GUINGUETA
Stratovarios 12 2:45 4:00 ESTERRI ALT └NEU
Luke Slatter Freek Funk 12 3:15 4:15 PHUTURE CLUB
DJ Cam Sound System 12 3:15 6:00 PHUNK CLUB
Azucarillo Kings 12 3:30 4:30 DUCA-2 MUSIC CLUB
Lui (Disco 2000) 12 4:00 6:00 PHANTASY LOUNGUE
DJ Dave Angel 12 4:15 6:15 PHUTURE CLUB
DJ Yke 12 6:15 8:00 PHUTURE CLUB
Berzas 12 12:00 13:00 ESTERRI ALT └NEU
Neurastenia 12 13:30 14:15 ESTERRI ALT └NEU
A Palo Seko 12 14:45 15:30 ESTERRI ALT └NEU
Mousedown 12 16:00 18:00 PHANTASY LOUNGUE
Whiskyn's 12 16:00 16:45 ESTERRI ALT └NEU
In Extremis 12 16:30 17:15 GUINGUETA
Forehead Fingers 12 17:15 18:00 ESTERRI ALT └NEU
Shakira (Wah Wah) 12 18:00 20:00 PHANTASY LOUNGUE
Deep Purple 12 18:30 20:30 ESPOT
Artificial Joyclub 12 18:45 19:30 ESTERRI ALT └NEU
The Corrs 12 19:15 20:45 GUINGUETA
Jarana 12 19:15 20:30 DUCA-2 MUSIC CLUB
Dust Junkies 12 20:00 21:00 ESTERRI ALT └NEU
Modernstylers 12 20:00 22:00 PHANTASY LOUNGUE
World Cup (Final live en vÝdeo) 12 21:00 23:00 DUCA-2 MUSIC CLUB
Iggy Pop 12 21:15 22:30 ESPOT
EjectÚs 12 21:30 22:30 ESTERRI ALT └NEU
DJ Watch TV 12 22:00 22:15 PHUNK CLUB
Funkmaster G 12 22:00 0:00 PHANTASY LOUNGUE
TV People 12 22:15 23:15 PHUNK CLUB
Napalm Death 12 23:00 0:00 ESTERRI ALT └NEU
Dave Matthews Band 12 23:00 0:15 GUINGUETA
Aterciopelados 12 23:15 0:15 DUCA-2 MUSIC CLUB
DJ Watch TV 12 23:15 0:00 PHUNK CLUB
DJ Baby G 13 0:00 1:00 PHUTURE CLUB
Lippo (Easy) 13 0:00 2:00 PHANTASY LOUNGUE
Natural Born Chillers 13 0:00 1:00 PHUNK CLUB
Richie Sambora 13 0:15 1:45 ESPOT
HD Substance 13 1:00 2:00 PHUTURE CLUB
DJ's Motherfuckers 13 1:00 2:00 PHUNK CLUB
Tijuana No 13 1:00 2:15 ESTERRI ALT └NEU
DJ Baby G 13 2:00 3:00 PHUTURE CLUB
Javier Navines (Octopussy) 13 2:00 4:00 PHANTASY LOUNGUE
Cuatro DÝas 13 2:00 3:00 DUCA-2 MUSIC CLUB
Alpha 13 2:00 3:00 PHUNK CLUB
Green Velvet 13 3:00 4:00 PHUTURE CLUB
DJ's Motherfuckers 13 3:00 4:00 PHUNK CLUB
DJ Cajmere 13 4:00 6:00 PHUTURE CLUB
DJ Zorra 13 4:00 6:00 PHUNK CLUB
Fra (Nitsa) 13 4:00 6:00 PHANTASY LOUNGUE
DJ J. Grau 13 6:00 8:00 PHUTURE CLUB